En İyi Hosting Firmaları

0
690
En iyi hosting firmaları
En iyi hosting firmaları

Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere en iyi hosting firmaları hakkında bilgiler vereceğim. Vereceğim hosting firmalarını bizzat projelerimde kullandığım ve sizlerinde kullanmasını tavsiye ettiğim en iyi hosting firmalarıdır. Hosting firmalarını vermeden önce sizlere hosting firması seçerken hangi kriterlere göre seçim yapmanız gerektiğinden bahsedeyim. Ben ilk bir firmadan hizmet alacağım zaman iletişim kriterini en başa koyarım.

Önce ticket olarak açtığım destek talebine verilen  cevap sürelerinin ne kadar olduğuna bakarım. Bu sektöre ilk başladığımda ben çok zorluk çektim tema kurarken, wordpress kurulumu yaparken bunun için bana her sorunumda destek verecek beni sorunumu giderecek bir firma lazımdı. Destek talebi sürelerine baktıktan sonra hosting firmasının vergi levhasının olup olmadığına dikkat ederim. Çünkü merdiven altı tabiri dediğimiz 5 10 liraya hosting satanlarda var. (Uzak durmalısınız.) Bu söylemiş olduğum kriterleri hosting firması karşılıyorsa geriye kalan tek adım kaliteli hizmet verip vermedikleri. Ben daha önce hizmet alıp memnun kaldığım firmaları sizlere liste halinde vereceğim. İşte; En iyi hosting firmaları

En İyi Hosting Firmaları

Hostixo

Hostixo firmasıyla tanışmam diğer hosting firmalarından farklı oldu. Siteleri barındırdığım firma bana 300 500 hit için paylaşımlı hostingin yetmediğini paketimi yükseltmem gerektiğini söylediğinde artık firma değiştirmemin zamanı geldiğinin farkına vardım. Hosting firmaları ararken Hostixo firması ile tanıştım. Yukarıda belirtiğim adımları uyguladığımda olumlu dönüşümler aldım. Hostixo hosting firmasını denemek için önce bir sitemi taşıdım ve taşıdıktan sonra google arama sıralamalarında artış olduğunu fark ettim ve artık 300 500 değil anlık 300 400 tekil hit gördüğüm zamanlarda dahi sorun olmadığını görünce bayi hosting paketlerine geçtim.

Şayet sizlerinde birden fazla sitesi varsa bayi hosting paketini öneririm. Bir kaç site için hosting alacaksanız da sizlere limitsiz hosting paketlerini öneririm. Ayrıca hostixo firmasını sadece ticket ve vergi levhasıyla değil bizzat ofislerinde çalışmalarını görme fırsatım oldu sonrasında. Ekip çalışanlarından firma sahibine kadar hepsi sıcak ve samimi tavırlarıyla oldukça dikkatimi çektiler. Hemen hemen 1 yıldırda hizmet almaktayım şuana kadar herhangi bir soruna denk gelemedim. Kaliteli ve uyguna hizmet alacağınız nadir firmalar arasında başta gelmektedir.

 

 

 

 

Güzel Hosting

Güzel hosting firmasını listemde vermeden edemezdim. Güzel hostingden yaklaşık 3 yıl kadar hizmet aldım. Sadece hosting değil domainlerimide güzel hostingten alırım. İsimleri gibi vermiş olduğu hizmetlerde oldukça güzel ve kalitelidir. Gece yarılarında çok aradım çok ticket açtım ve destek talebine dönüşlerine hayran kaldım. En iyi hosting firmaları arasında ilk iki sırada bulunacak firmalardan biri. Paketleri oldukça uygun ve kaliteli.

En iyi hosting firmaları
En iyi hosting firmaları

Veridyen

Veridyen firmasından 6 aylık hizmet aldım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım hizmetleri hızlı ve kaliteli olduğu gibi destek talebi cevapları da iyi. Daha yeni bir firma olmalarına rağmen vermiş oldukları hizmet dünya standartları üzerinde diyebilirim. Vermiş oldukları en ucuz hizmetin kalitesini bazı firmaların en pahalı hizmetinde bile bulamayabilirsiniz.

En iyi hosting firmaları
En iyi hosting firmaları

Natro Hosting

Natro firmasıyla son zamanlarda tanıştım. Ancak kısa sürede aldığım hizmetler içerisinde ve kullanıcı yorumlarına bakınca en iyi hosting firmaları arasında yer alacak bir firma. Hizmetleri biraz pahalı gelebilir ancak alacağınız hizmet karşılığına değeceğini sizlere söyleyebilirim. Koşulsuz 15 gün iade süreleri var denemenizi öneririm.

En iyi hosting firmaları
En iyi hosting firmaları

Turhost

Bu listede kendi hizmet almadığım tek firma ancak birçok arkadaşımın site anıt süreleri ve hizmet kalitesini göz ardı edemedim. Vermiş oldukları hizmet oldukça kaliteli. Zaten birçok büyük blog sahibi ve firmaların tercih etmesi bile sizler tatmin edecek bir açıklama olacaktır.

En iyi hosting firmaları
En iyi hosting firmaları

En iyi hosting firmaları listemiz bu kadardı. Hizmet alma şansı bulduğum başka hosting firmalarını da zamanla listeye eklerim. Unutmayın bir hizmetin kaliteli olduğunu anlamak için başka firmalarında hizmetlerini kullanmak lazım.

Rank Math SEO Kurulumu

Yoast SEO Ayarları Nasıl Yapılır? 

All In One SEO Ayarları ve Kurulumu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz